Операційне відділення

Співробітники відділення забезпечуються всім необхідним для роботи хірургів з виконанням суворих норм і правил асептики та антисептики.

Завдяки професіоналізму співробітників, операції проходять паралельно в декількох операційних, що сприяє систематизації роботи хірургів.

Спільна робота з відділення анестезіології та інтенсивної терапії зводить до мінімуму ризик розвитку післяопераційних ускладнень.

Особлива увага приділяється проведенню операції кесарського розтину під реґіонарною анестезією. Допомога і підтримка партнера (чоловіка) дозволяє здійснити шкірний контакт з дитиною одразу після її вилучення (контамінація), а також раннє прикладання до грудей, постійне спільне перебування і грудне вигодовування.

Використання сучасних шовних матеріалів, інтраопераційної антибіотикопрофілактики, обробки антисептичними розчинами порожнини матки та піхви зводять до мінімуму післяопераційні ускладнення і забезпечують ранню виписку з пологового будинку.

Лікарі

У нас є чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих лікарів. Ми маємо неперевершений досвід, щоб відповідати вашим очікуванням, потребам та стандартам. Знайомтесь з нашими лікарями тут.
Бутко Олена Анатоліївна

Бутко Олена Анатоліївна

Медична сестра старша (вища категорія / стаж роботи: 36 років)