Акушерсько-фізіологічне відділення

Акушерсько-фізіологічне відділення (післяпологове) розташоване на 3 і 4 поверхах. В своєму складі має палати сумісного перебування матері та дитини з можливістю вільного відвідування родичами. Створення в палатах домашнього уюту допомагає зменшити вплив лікарняного середовища на породіллю.

Пріоритетом відділення є концепція доброзичливого ставлення до матері та дитини:

  • ранній початок та підтримка грудного вигодовування;
  • цілодобове сумісне перебування матері та новонародженого, заохочення матері вибрати ту позицію при грудному вигодовування, яка буде найбільш комфортною, як для неї, так і для дитини, сприяє тривалому та успішному вигодовуванню. Це забезпечує емоційний контакт та надає породіллі можливість висловлювати свої материнські почуття. Захищає новонародженого від інфекцій.
  • підтримка у матері відчуття впевненості в собі: надання матері точної та вичерпної інформації протягом всього післяпологового періоду відносно її стану та стану новонародженого, придбані навичок якісного догляду та спостереження за дитиною підвищать відчуття впевненості в собі, а також нададуть можливість своєчасно звернутись за допомогою в разі необхідності.
  • проведення консультування з питань догляду за дитиною після виписки.

При відсутності відхилень від фізіологічного перебігу післяпологового періоду породілля з новонародженим виписується на 2-3 добу додому, після кесаревого розтину на 5-6 добу.

Лікарі

У нас є чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих лікарів. Ми маємо неперевершений досвід, щоб відповідати вашим очікуванням, потребам та стандартам. Знайомтесь з нашими лікарями тут.
Лисенко Іван Григорович

Лисенко Іван Григорович

Лікар акушер-гінеколог. Завідувач відділенням (вища категорія / стаж роботи: 45 років)

Горова Галина Михайлівна

Горова Галина Михайлівна

Лікар акушер-гінеколог (друга категорія / стаж роботи: 11 років)

Лугова Тетяна Сергіївна

Лугова Тетяна Сергіївна

Лікар акушер-гінеколог (стаж роботи: 3 роки)

Кладько Марина Олександрівна

Кладько Марина Олександрівна

Медична сестра старша (вища категорія / стаж роботи: 15 років)