Вівторок, 28 листопада 2023 14:12

Разом ми працюємо задля забезпечення кращих умов для наших пацієнтів та ефективності персоналу!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Чернігівський пологовий будинок повністю відновив надання послуг своїм пацієнтам.

Після важкої окупації та значних пошкоджень,  Чернігівський пологовий будинок у короткі терміни відновив роботу по наданню спеціалізованої, високо кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню, переселенцям (внутрішньо-переміщеним особам), особам з обмеженими фізичними можливостями та іншим вразливим групам населення не тільки Чернігівської області, а й з інших регіонів.

Завдяки участі нашого медичного закладу у «Відкритій програмі грантів» Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», було відновлено  пошкоджену вибухом частину фасаду медичного закладу, стелі, підлоги й стіни 42 приміщень, критично важливих для якісного функціонування: пологові зали, післяпологові палати та коридор післяпологового відділення

«З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, попри вибухи й паніку в місті, персонал закладу продовжив надавати медичну допомогу: всіх пацієнтів евакуювали у бомбосховище, яке стало основним медичним простором пологового на наступні місяці. Однак за період окупації приміщення закладу суттєво постраждало в наслідок війни, і ми потребували допомоги із його відновленням для доступу пацієнтів до медичних послуг. Тому у квітні 2022 року, одразу після зняття облоги з Чернігова, можливість, що надав Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» виявилась неоціненною. Завдяки командній роботі працівників пологового та Проекту вдалося не просто відновити будівлю, а повернути змогу 6211 жінкам отримувати якісні медичні послуги у комфортних умовах», зазначив  генеральний директор КНП «Пологовий будинок», Чернігівської міської ради, Василь Гусак.

Сьогодні пологовий будинок Чернігівської міської ради є медичним закладом вищої акредитаційної категорії. Тут надається кваліфікована акушерська та гінекологічна допомога жінкам, вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим не тільки міста Чернігова, але й всім районам області.

Здорові діти та щасливі мами - це запорука майбутнього нашої країни!

Прочитано 80 разів
Детальніше в цій категорії: « КНП "Пологовий будинок" ЧМР - 60 років!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається