П'ятниця, 07 липня 2023 15:34

КНП "Пологовий будинок" ЧМР - 60 років!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Наш пологовий будинок має довгу і яскраву історію з 1963 року. Кількість ліжок то скорочували, то знову збільшували. Тільки уявіть, що до 1995 року загальна кількість ліжок пологового будинку складала 500!

Саме в нашому пологовому будинку, починаючи з середини 80-х років минулого сторіччя, відкрилося перше в Україні відділення сумісного перебування матері та дитини.

З часом з'являлося нове сучасне обладнання та різні послуги. У 1984 році був введений в дію новий акушерський корпус на 250 ліжок.

В 1999 році, з'явилося відділення інтенсивної терапії новонароджених, що дозволило нам доглядати недоношених немовлят, а також малюків із дуже низькою масою тіла. Ми пишаємося тим, що маємо єдине дитяче реанімаційне відділення в Чернігівській області й до цього дня. Особистим досягненням відділення є успішне виходжування дитини вагою 680 грамів.

Одна із зірочок нашої історії є отримання пологовим будинком звання «Лікарня доброзичлива до дитини» у 2004 році. Це підкреслює нашу постійну турботу про благополуччя та здоров'я найменших пацієнтів.

Загалом, наш пологовий будинок охоплює площу 17492,27 м2 та має 175 ліжок, включаючи 85 акушерських та 60 гінекологічних ліжок. Наша жіноча консультація також приймає 260 відвідувань щодня.

 

Піклуємось про Вас та запрошуємо відвідати наш заклад!

Любіть Україну всім серцем своїм і усіма своїми ділами!

Прочитано 88 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається