Середа, 01 березня 2023 08:21

28 лютого у Міністерстві охорони здоровʼя України за підтримки Бюро ВООЗ в Україні та Центру розвитку медсестринства МОЗ України відбулась практична конференція «Психологічна підтримка медичних сестер та братів. Самодопомога»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
28 лютого у Міністерстві охорони здоровʼя України за підтримки Бюро ВООЗ в Україні та Центру розвитку медсестринства МОЗ України відбулась практична конференція «Психологічна підтримка медичних сестер та братів. Самодопомога».
У роботі конференції приймали участь спеціалісти сестринської ланки Чернігівської області, зокрема старша акушерка пологового відділення, КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради - Віра Целик.
Відкриваючи захід, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко подякував медсестрам за самовіддану працю заради того, щоб за будь-яких умов українці отримували своєчасну та якісну медичну допомогу.
У 2023 році планується низка заходів, присвячених актуальним питанням, що повʼязані з професійною діяльністю та повсякденним життям медичних сестер. Вони будуть спрямовані на підтримку та розвиток медсестринства в Україні. Крім цього, будуть анонсовані освітні можливості для медсестринської спільноти: участь у міжнародних освітніх турах, презентація медичних коледжів та університетів України, інших закладів освіти, включно з закладами післядипломної освіти.
Міністр наголосив, що вибір теми конференції є актуальним як у мирний час, так і у воєнний, оскільки набуті вміння та навички психологічного супроводу необхідні у практичній діяльності з надання допомоги хворим, а також будуть корисні для самодопомоги у повсякденному житті.
У дискусіях взяли участь представники ВООЗ, Європейської психіатричної асоціації та лідери медсестринської справи з усієї України.
Прочитано 14 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається